У зв’язку зі зростанням числа пацієнтів, які пережили інсульт або інфаркт, а також тих, хто потребує комплексної реабілітації після переломів та серйозних травм, клінічна лікарня інтенсивного лікування провела модернізацію реабілітаційного відділення. В рамках оновлення було відремонтовано приміщення та придбано нове обладнання. Про це повідомили в Покровській міській військовій адміністрації.
Реабілітаційне відділення в Покровській КЛІЛ функціонує вже півтора року. За цей час у стаціонарі щомісяця лікувалося приблизно 20 пацієнтів, а ще близько 80 осіб отримували амбулаторну допомогу. У зв'язку зі зростанням кількості пацієнтів, які перенесли інсульти та мінно-вибухові травми, з'явилася необхідність у створенні кращих умов для їхнього відновлення після важких захворювань.
«Ворог наступає, гатить по наших містах, руйнує інфраструктуру, але ми продовжуємо працювати та розвивати наші заклади. Дякуємо компанії «Метінвест» за внесок у проведення ремонтних робіт. Лікарня власним коштом придбала обладнання на суму близько 7 мільйонів гривень. Це перший крок до отримання статусу кластерної лікарні та пакету реабілітації, у рамках якого мешканці матимуть нагоду відновити здоров`я після тяжких хвороб», – зауважив начальник Покровської МВА Сергій Добряк.
Відтепер для відновлення пацієнтів облаштовано комфортні палати та зали фізичної реабілітації з сучасними тренажерами, про використання яких у відновленні людей з травмами опорно-рухомого апарату та після мінно-вибухових травм, інсультів й інфарктів розповіла завідувачка реабілітаційного відділення Інна Личик.
«Зали просторі та оснащені всім необхідним обладнанням: є тренажер мотомед, орбітрек, бігові доріжки, реабілітаційна канапа, мати, шведська стінка та іншим спортивним інвентарем, який допомагає в відновленні пацієнтів», – каже фахівець.
Зали просторі та оснащені всім необхідним обладнанням: є тренажер мотомед, орбітрек, бігові доріжки, реабілітаційна канапа, мати, шведська стінка та іншим спортивним інвентарем, який допомагає в відновленні пацієнтів.
Також у відділенні працюють логопед та егротерапевт, які проводять заняття, направленні на відновлення втрачених навичок – мовлення та самообслуговування, адаптації до навколишнього середовища.
Сьогодні у стаціонарному відділенні облаштовано 20 койкомісць та 10 ліжок в інсультному блоці. Також працює дитяча реабілітація, яка знаходиться в Перинатальному центрі.