Багато з вас не уявляють собі зимову подорож без лиж, але щоб свято було вдалим, до нього потрібно трохи підготуватися. Перевірте, чи відкрита дана лижна станція, особливо якщо ви збираєтеся кататися на лижах за кордоном. Однак, незалежно від того, чи збираєтесь ви в Альпи, Карпати чи Татри, ви повинні подбати про спорядження та проаналізувати погодні умови на сайті https://extremstyle.ua/ua/blog/view/onlajn-web-kamery-dragobrat. За статистикою кожен п’ятий співвітчизник заявляє, що вміє кататися на лижах або сноуборді. Але є деякі речі, про які потрібно подумати заздалегідь.

Почніть готуватися до гірськолижного сезону з фітнесу

Найкраще, якщо ви будете піклуватися про свій стан протягом усього року - тоді підготовка до лижного сезону лише полірує форму. Але горе тим, хто веде звичайно малорухливий спосіб життя і раптом має амбіції стати королем схилу. Це цілком ймовірні кандидати для ортопедичних клінік. Гірше того, вони можуть завдати шкоди іншим. Одним словом, без фізичної підготовки краще не виходити.

Є правило: 3 х 30 х 130, тобто три 30-хвилинних тренування на тиждень з пульсом 130 - пояснює тренер. Однак просто бігати та кататися недостатньо. Для загальної працездатності необхідно зміцнювати м’язи всього тіла, чого можна досягти під час занять фітнесом, або на вибраних тренажерах у тренажерному залі. Особливо важливо опрацювати ключові м’язи під час катання на лижах або сноуборді.

Рекомендовані вправи включають стрибкові присідання, випади, повороти на лижах, ходьбу на п’ятах та інші, які імітують рухи на схилі. Вся справа в м’язах, які утримують стратегічні суглоби. Вибудовуючи їх, ви зменшуєте ризик того, що з вами щось трапиться, тому що ви втратили контроль над ногами. Ви стаєте сильнішими та стабільнішими. Звичайно, не забувайте додавати принаймні кілька хвилин розтяжки після кожного заняття.