В епоху сучасних технологій, коли є доступ до інформації про всі digital-професії, багато людей все ще вважають, що копірайтер – це журналіст чи письменник. Насправді це цікава, прибуткова і перспективна професія, і її перевагам ми вирішили присвятити цілу статтю.

Поширені міфи про професію копірайтер

Ми виділили п'ять найпоширеніших міфів, пов'язаних з цією професією:

  1. Для того, щоб стати копірайтером, достатньо просто скласти слова в речення і «накидати» текст на колінцях.
  2. Для створення статей не потрібні спеціальні навички. Якщо добре писали твори в школі, то, очевидно, зможете написати й рекламний текст.
  3. На копірайтингу багато не заробиш.
  4. Спеціаліст цього профілю пише лише для реклами.
  5. Ця робота нудна і одноманітна.

7 причин звернути увагу на професію копірайтер

Пропонуємо по пунктах розглянути переваги цієї професії, щоб звести нанівець помилкові стереотипи суспільства.

1. Можливість творчо підходити до виконання обов’язків

Так, кожен спеціаліст має пам’ятати про структуру, побажання замовника та очікування читача. Але як виразити свою думку, як передати емоції через слово та до яких письменницьких прийомів вдатися – це залишається на розсуд самого копірайтера. З якою б нішею не довелось мати справу, є вдосталь можливостей для креативу та фантазії.

2. Робота з тематиками, які до душі

Після проходження курсів копірайтингу можна братися за різні типи текстів, аби краще ознайомитись зі спеціальністю. З досвідом спеціаліст обирає свій шлях:

  • Нішування. Можна стати експертом у контенті для ІТ-галузі, медицини, фінансів, наукових публікацій тощо.
  • Робота з окремими видами текстів: креативи для реклами, UX-райтинг, SEO-статті, e-mail маркетинг тощо.
  • Зміна обов’язків. Можна не самостійно писати тексти, а створювати контент-плани чи сформувати команду з молодих спеціалістів і займатися організаційними питаннями.

3. Можливість самостійно формувати свій дохід

Копірайтери працюють на фрілансі, у рекламних агенціях чи у штаті окремих компаній. Кожен із цих варіантів має свої переваги, проте з навичками написання текстів у digital-світі неможливо «пропасти». Ви можете самостійно встановлювати ціну на свої послуги та обирати той варіант заробітку, який задовольняє ваші потреби.

4. Чимало шляхів для подальшого розвитку

Навички ефективного письма дають змогу продовжувати розширювати професійні горизонти. Можна розвиватися у різних напрямках:

  • SMM;
  • контент-маркетинг;
  • UX/UI дизайн;
  • управління проектами;
  • SEO-оптимізація;
  • навчання та менторство тощо.

7 причин звернути увагу на професію копірайтер

5. Формування власного графіку

Переважна більшість копірайтерів працює віддалено, а отже, можна писати тексти у зручний для вас час. Такий формат дає змогу знаходити баланс між особистим та професійним життям без прив’язки до місця.

6. Можливість поєднувати написання текстів з іншими видами діяльності

Роботу з текстовим контентом можна зробити додатковим заробітком. Зараз чимало бізнесів шукають спеціаліста, який зможе написати допис у соцмережі чи наповнити лендинг.

7. Постійне самовдосконалення

Робота з текстом розвиває креативне мислення, змушує вмикати аналітичні здібності та логіку, розвиває комунікативні навички – все це тримає в тонусі. Копірайтери є активно думаючими людьми, і це приносить користь не лише для професійного зростання, а й для повсякденного життя та світобачення.

На навчальній платформі Genius.Space можна пройти курси копірайтингу та заробляти на написанні текстів чималі кошти. Ознайомитися з програмою, дізнатися ціну чи залишити заявку можна на сайті.