Серед найбільш неприємних та складних ситуацій, з вирішенням яких досить часто звертаються до висококваліфікованих юристів або адвокатів, є смерть людини після якої виникає потреба у розподілі спадщини. Окрім того, у цивільному процесі саме спадкові справи належать до категорії найбільш заплутаних та складних. Для їх вирішення зі сторони спеціаліста потребується досить велика кількість не тільки глибоких знань зі спадкового права, але й професіональної поведінки під час засідання у суді. При потребі звернутися за допомогою до справжнього професіонала, можна завітати на сайт https://www.malyk.com.ua, де свої послуги надає перевірений адвокат та юрист.
Які проблеми допоможе вирішити юрист зі спадкового права?
У тому випадку, якщо є потреба звернутися до юриста або до адвоката для вирішення спадкових справ, реалізувати цей процес можна в наступних ситуаціях:
- необхідність здійснити процес оформлення спадщини;
- встановлення права для конкретної особи на спадщину;
- здійснення процесу встановлення права на отримання обов'язкової частки від спадщини;
- поновлення строків, які повинні діяти для прийняття спадщини;
- необхідність реалізувати визнання заповіту таким, який є недійсним;
- позбавлення права на отримання спадщини;
- оскарження всіх дій та рішень, які були прийняті нотаріусом під час оформлення спадщини;
- необхідність у представництві інтересів спадкоємців безпосередньо під час засідання у суді;
- складання основних документів, які пов'язані із оформленням спадщини.
При виникненні будь-якого із перерахованих вище питань за допомогою завжди можна звернутися до професіоналів, які займаються вирішенням спадкових справ.
Особливості отримання спадщини за законом
У тому випадку, якщо є потреба отримати спадщину за законом, для цього потрібно знати, що існує п'ять черг спадкоємців. В першу чергу на спадщину можуть претендувати діти, дружина або чоловік, а також батьки померлої або померлого. Тільки у тому випадку, якщо спадкоємців, які входять у першу чергу немає, це право буде переходити до спадкоємців саме другої черги. До них можна віднести рідних сестер та братів спадкодавця або ж баба або дід з боку матері або батька. При відсутності спадкоємців другої черги претендувати на отримання спадщини можуть спадкоємці третьої черги. Сюди відносяться рідна тітка та дядько спадкодавця. Четверта черга включає в себе осіб, які проживали із спадкодавцем разом не менше ніж 5 років поспіль. Це може бути дружина або чоловік безпосередньо у незареєстрованому шлюбі. Тільки після цього претендувати на отримання спадщини можуть спадкоємці п'ятої черги, до якої входять абсолютно всі рідні аж до шостого ступеня споріднення. Варто пам'ятати про те, що зі сторони закону є можливість здійснити процес зміни черговості осіб, які можуть претендувати на отримання спадщини.
Тому, якщо здійснити поділ спадщини мирним шляхом не вдається, за допомогою завжди варто звернутися до юристів або адвокатів, які займаються вирішенням спадкових справ.