3 медалі на світовій першості в Польщі вибороли cумоїсти Донеччини

З 5 по 9 вересня в польському місті Кротошин відбувся чемпіонат світу з сумо серед дорослих і юніорів до 18 років. Турнір зібрав 250 учасників із 30 держав.

Про це повідомляє Донецька обласна державна адміністрація.

Спортсмени Донеччини в складі збірної України відзначилися 1 золотою, 1 срібною та 1 бронзовою нагородами. У віковій групі дорослі українці загалом здобули 11 медалей (5 золотих, 4 срібні та 2 бронзові), посівши перше місце в загальному заліку серед країн-учасниць.

Бахмутянка Єлизавета Моренко допомогла жіночій команді України вибороти «золото».

Ще один представник Бахмута Олександр Вересюк здобув «срібло» у чоловічих командних змаганнях та став бронзовим призером в абсолютній ваговій категорії за підсумками особистого турніру.

Михайло Шаповалов зі Слов’янська посів сьоме місце у категорії +115 кг.

Підготували сумоїстів Донеччини тренери Олег Рева, Ольга Митник і Віталій Жданов.